Rotary Biala Podlaska Rotary International
homeaktualnoscipryncypiumporozumieniedystryktkontakt

Rotary Klub Biała Podlaska

Klub istnieje od 2006 roku i prowadzi działalność na mocy ustawy o stowarzyszeniach. Członkami klubu są mieszkańcy Białej Podlaskiej i Powiatu Bialskiego, przedsiębiorcy, prawnicy, lekarze, pracownicy naukowi, których łączy chęć pomocy potrzebującym w ramach działalności charytatywnej. Klub nie identyfikuje się z żadną siłą polityczną i nie prowadzi działalności politycznej lecz działa na rzecz lokalnej społeczności. Naszym celem jest również promocja miasta Biała Podlaska i ziemi bialskiej.

Od początku istnienia klub wyznaczył sobie dwa strategiczne cele: pomoc dzieciom specjalnej troski, zwłaszcza wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu oraz wspieranie uzdolnionej młodzieży z zespołu wokalnego „Chwilka” Ireneusza Parafiniuka. Ponadto prowadzi szereg różnych działań dobroczynnych.

Dowiedz się więcej o działalności charytatywnej i wolontariacie >>

home | aktualności | pryncypium | porozumienie | dystrykt | kontakt